Čertova krabička

Mezinárodní registr čipovaných psůDomů

Podobné téma:
Mezinárodní registr čipovaných..
Tango a Cash online filmy zdar..
registr Celostátně hledané oso..
Malá společenská plemena psů t..
Rasy psů s fotkami Leonberger
narození, uzavření manželství,..
voyo.cz zdarma bez registrace ..
biblické příběhy online filmy ..
Centrální registr řidičů Praha..
Externí:
Yutoob filmy zdarma bez regist..
Veřejný registr půd
Haló tady Impulsovi registrace..
ukzuz registr aplikační techni..
registrace EET účtenky
výmaz z registru dlužníků
formulář registru skutečných m..
slavkov u brna registr vozidel
registraci na google
ruleta on line zdarma bez Regi..

S-Rank: 0/10
Dnešní návstěvnost stránky: 0
Posledních 24 hodin: 0
Měsíční denní průměr: 0
Čtvrtletní denní průměr: 0

Nejnavštěvovanější:

Pro inspiraci:
benzínové elektrocentrály honda opravny
popis ekg křivky jak dlouho trvá chřipka
hrající Dětské nočníky
Nowaco Opava
evidence motorovích vozidel české budě..
Černobílá dekorace květiny
recept na Vepřové maso na paprice se s..
doba odepisování nehmotného majetku a ..
Narodil se Kristus Pán akordy
Andrej Babiš ml. občanství
Ortopedie Hradec Králové Fakultní nemo..
pákové Vodovodní baterie Kuchyňské Tit..
noční košilka Donna Polly
recept na celestýnský nudle
Aktuálně ceny krmných plodin
vestavěné spotřebiče do kuchyně sety b..
Návod na výrobu kytarového snímače
Skladba podlahy pro podlahové vytápění
překladač romský jazyk lavutaris
LED světla na baterie s pohybovým čidlem

Karel Chytrák | yellowdiablo.com | cz | fr | hu | ru | it

Registr mikročipů
Registr mikročipů zdarma, registrace a vyhledávání čipovaných zvířatRegistr mikročipů zdarma, registrace a vyhledávání čipovaných zvířat
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

registrmikrocipu.cz/obsah/faq

Delta: registry čipovaných psů
Výpis z registru dlužníků Solus k nahlédnutí třemi způsoby.Výpis z registru dlužníků Solus k nahlédnutí třemi způsoby.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

delta.pipilota.eu/registry-cipovanych-psu.htm

O nás
IFTA - Mezinárodní centrální registr zvířat byl založen v roce 1990 v Německu jako iniciativa Spolkového svazu praktických veterinárních lékařů a Institutu pro zdaví zvířat a agrární ekologii.IFTA - Mezinárodní centrální registr zvířat byl založen v roce 1990 v Německu jako iniciativa Spolkového svazu praktických veterinárních lékařů a Institutu pro zdaví zvířat a agrární ekologii.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

iftaregistr.cz/onas.htm

Povinné čipování psů od 1.1. 2020 – co znamená pro jejich...
Mezinárodní centrální registr zvířat - www.iftaregistr.cz - v Mezinárodním centrálním registru IFTA je možné provést registraci psa zdarma a online.Mezinárodní centrální registr zvířat - www.iftaregistr.cz - v Mezinárodním centrálním registru IFTA je možné provést registraci psa zdarma a online.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ireceptar.cz/zvirata/povinne-cipovani-psu-co- ..

Výstava psů ČMKU
První mezinárodní výstava psů ČMKU se zadáváním titulu Cacib se konala ve dnech 9. 2. až 10. 2. 2008 na Brněnském výstavišti.První mezinárodní výstava psů ČMKU se zadáváním titulu Cacib se konala ve dnech 9. 2. až 10. 2. 2008 na Brněnském výstavišti.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

vetkom.cz/vystava-psu-cmku

Čipování psů - Magistrát města Ústí nad Labem
Oficiální stránky statutárního města a magistrátu města Ústí nad Labem.Oficiální stránky statutárního města a magistrátu města Ústí nad Labem.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

usti-nad-labem.cz/cz/uredni-portal/sprava-mes ..

psi | Irozhlas - spolehlivé zprávy
Jediná mezinárodní soutěž záchranářských psů v Česku dnes vrcholí. Na šumavské samotě Spáleniště poblíž rakouských hranic od pátku poměřuje síly 56 čtyřnohých pomocníků člověka.Jediná mezinárodní soutěž záchranářských psů v Česku dnes vrcholí. Na šumavské samotě Spáleniště poblíž rakouských hranic od pátku poměřuje síly 56 čtyřnohých pomocníků člověka.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

irozhlas.cz/zpravy-tag/psi?page=3

Registr cipu zdarma | iFauna.cz
Poradite mi, kde se neplati za registr cipu, ktere stranky. dekujiPoradite mi, kde se neplati za registr cipu, ktere stranky. dekuji
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ifauna.cz/psi/nemodforum/r/detail/1665034/reg ..

Městys Cítoliby - Oficiální stránky Městyse Cítoliby
První písemná zpráva pochází z roku 1325. Městys se nachází v nadmořské výšce 240 metrů. Poskytujeme služby Czech Pointu. Stojí zde zámek Cítoliby a základní i mateřská škola. Prochází zde Naučná stezka Chlumčany - Brloh.První písemná zpráva pochází z roku 1325. Městys se nachází v nadmořské výšce 240 metrů. Poskytujeme služby Czech Pointu. Stojí zde zámek Cítoliby a základní i mateřská škola. Prochází zde Naučná stezka Chlumčany - Brloh.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

obec-citoliby.cz

Plzeň CZ | Čipování psů pomůže páníčkům i jejich mazlíčkům
Novela veterinárního zákona nařizuje od roku 2020 čipování psů. Podle poslanců má pomoci zamezit byznysu s nelegálními množírnami.Novela veterinárního zákona nařizuje od roku 2020 čipování psů. Podle poslanců má pomoci zamezit byznysu s nelegálními množírnami.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

plzen.cz/cipovani-psu-pomuze-panickum-i-jejic ..


Aktuality - Oficiální stránky Městyse Cítoliby
Člen celosvětové sítě Petmaxx.com. • Mezinárodní centrální registr zvířat - www.iftaregistr.cz - v Mezinárodním centrálním registru IFTA je možné provést registraci psa zdarma a online. • Centrální evidence zvířat a věcí ČR - www...Člen celosvětové sítě Petmaxx.com. • Mezinárodní centrální registr zvířat - www.iftaregistr.cz - v Mezinárodním centrálním registru IFTA je možné provést registraci psa zdarma a online. • Centrální evidence zvířat a věcí ČR - www...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

obec-citoliby.cz/co-se-u-nas-deje/aktuality

Mikročipy Trovan a Alvic | iFauna.cz
Dobrý den, byla jsem se zeptat u veterináře na druhy čipů, které má. Chci za pár týdnů načipovat štěňátka. Má pouze Trovan a Alvic. Řekl, že oba splňu...Dobrý den, byla jsem se zeptat u veterináře na druhy čipů, které má. Chci za pár týdnů načipovat štěňátka. Má pouze Trovan a Alvic. Řekl, že oba splňu...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

ifauna.cz/psi/nemodforum/r/detail/635865/mikr ..

Fukar: registr čipovaných psů
(1) Základní registr obsahuje referenční údaje, referenční vazby, identifikátory fyzických osob, popřípadě autentizační údaje, provozní údaje a jiné zákonem stanovené údaje.(1) Základní registr obsahuje referenční údaje, referenční vazby, identifikátory fyzických osob, popřípadě autentizační údaje, provozní údaje a jiné zákonem stanovené údaje.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

fukar.pipilota.eu/registr-cipovanych-psu.htm

Čipování pejsků
Znám spoustu případů čipovaných psů,kteří skončily v útulku a tam se ani nenamáhali zjistit,zda pes má čip,či nikoliv.Mělo by to smysl,pokud by útulky měly čtečky na čipy a používaly mezinárodní registr.Proto taky je,ale prostě ho né...Znám spoustu případů čipovaných psů,kteří skončily v útulku a tam se ani nenamáhali zjistit,zda pes má čip,či nikoliv.Mělo by to smysl,pokud by útulky měly čtečky na čipy a používaly mezinárodní registr.Proto taky je,ale prostě ho né...
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

hafici.net/forum/41-cipovani-pejsku

Můj pes : Život se psem : Čipování psů
Díky tomu pozorujeme zvýšený zájem o čipování psů a zároveň zodpovídáme na velké množství dotazů.Díky tomu pozorujeme zvýšený zájem o čipování psů a zároveň zodpovídáme na velké množství dotazů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

muj-pes.cz/zivot-se-psem/cipovani-psu-207.html

Aktuality - Povinné označování psů - Oficiální stránky městyse...
bude možné prokázat vlastnictví psa, což je velmi důležité v případě odcizených psů i v případě postihu vyplývajícího ze zodpovědnosti za psem způsobenou škodu (např. případy, kdy pes způsobí dopravní nehodu, psi pytláci atd.),bude možné prokázat vlastnictví psa, což je velmi důležité v případě odcizených psů i v případě postihu vyplývajícího ze zodpovědnosti za psem způsobenou škodu (např. případy, kdy pes způsobí dopravní nehodu, psi pytláci atd.),
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

jince.cz/mestys-jince/aktuality/povinne-oznac ..

Klub chovatelů teriérů
Klub chovatelů teriérů založený v roce 1924 nabízí informace o teriérských plemenech, jejich historii, povaze, vzhledu, chovu, výstavách a zkouškách a také o radostech a starostech jejich majitelů.Klub chovatelů teriérů založený v roce 1924 nabízí informace o teriérských plemenech, jejich historii, povaze, vzhledu, chovu, výstavách a zkouškách a také o radostech a starostech jejich majitelů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

kcht.cz/index.php?id_clanku=100

Moravský vrabec už popatnácté - PDF Free Download
Máte-li čipovaného psa, nezapomeňte ho zaregistrovat v Národním registru čipovaných zvířat (http://www.narodniregistr.cz), kde můžete rovněž umístit zdarma inzerát ve speciální rubrice hledaných psů.Máte-li čipovaného psa, nezapomeňte ho zaregistrovat v Národním registru čipovaných zvířat (http://www.narodniregistr.cz), kde můžete rovněž umístit zdarma inzerát ve speciální rubrice hledaných psů.
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

adoc.tips/moravsky-vrabec-u-popatnacte.html

Čipování | Veterinární ordinace a kliniky v ČR
Detailní informace můžete obržet na adrese: Národní registr KVL - centrální evidence 120 56 Praha 2 P.O.BOX 132 mobil +420602611053 Pokračování viz článek Národní registr Komory veterinárních lékařů ČR a centrální evidence čipovaných zvířatDetailní informace můžete obržet na adrese: Národní registr KVL - centrální evidence 120 56 Praha 2 P.O.BOX 132 mobil +420602611053 Pokračování viz článek Národní registr Komory veterinárních lékařů ČR a centrální evidence čipovaných zvířat
Hlasování: 0 Hlasování: 1 OK

veterina-info.cz/odborne-clanky/cipovani-9.html

Počet záznamů:19

Mezinárodní registr čipovaných psů
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2020
cache: 0043:09:57